شنبه, 4 اسفند 1397
    /  6
عنوان : با اجرای فاز اول تخریب و عقب نشینی املاك واقع در حدفاصل بلوار شهید فارسیان تا خیابان شهید حاج احمد ، طرح تعریض بزرگراه آیت اله سعیدی یك گام دیگربه جلو برداشت .
زير عنوان : هدف از اجرای طرح را افزایش ظرفیت تردد در بزرگراه آیت اله سعيدي و روان شدن ترافیک خودروها در این شبکه بزرگراهی است...ادامه خبر
کد خبر : ۴۸۳۳
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۷/۱۲ 
ساعت : ۱۱:۴۴:۳۰

امتیاز :  ۱.۰۰ |  مجموع :  ۱

حامد عیسوند رئیس شورای اسلامی شهر چهاردانگه : با اجرای فاز اول تخریب و عقب نشینی املاک واقع در حدفاصل بلوار شهید فارسیان تا خیابان شهید حاج احمد ،  طرح تعریض بزرگراه آیت اله سعیدی یک گام دیگربه جلو برداشت .

 

حامد عيسوند رييس شوراي اسلامی شهر چهاردانگه با اشاره به تكميل مراحل تملك ٤٢ باب مغازه ( املاک ريزدانه )و رفع مشكلات موجود اجراي طرح در حد فاصل خيابان شهيد حاج احمد و خيابان شهيد فارسيان  در مسیر و عملیات تعریض این بزرگراه  گفت: در فاز اول تخریب مغازه ها و تعریض بزرگراه آيت ا... سعيدي ، حد فاصل خیابان شهید حاج احمد تا خيابان شهيد فارسيان با هدف روان سازی ترافیک در دستور کار قرار گرفت و املاك در حال آزاد سازي مي باشد .

وی در ادامه  گفت: بخش عمده ای از املاک واقع در طرح تعریض بزرگراه  ، حدفاصل خيابان شهيدفارسيان تا خیابان شهيد باهنر نیز در قالب فاز دوم  تملک شده و به زودی شاهد تخریب مغازه های قدیمی و گشایش مسیر کُندرو  خواهیم بود .

 در بخش ديگر ، ضلع شمالی بزرگراه آیت اله سعیدی ،حدفاصل ساختمان كنوني راهنمايي رانندگي و پمپ بنزين  مذاکراتی در خصوص تملک و عقب نشینی و در نهایت گشایش مسیر کُند رو صورت پذیرفته است که به امید خدا در آینده ای نزدیک نتیج خوبی در این خصوص حاصل خواهد شد .

وی هدف از اجرای طرح را افزایش ظرفیت تردد در بزرگراه آیت اله سعيدي  و روان شدن ترافیک خودروها در این شبکه بزرگراهی دانست ، وی افزود  این موضوع را باید در نظر داشت که بیش از 15 سال است طرح تعريض بزرگراه در دستور كار  شورای شهر و شهرداری قرار گرفته ، که در توافقات و اقدامات اخیر در این خصوص گام بسیار بلندی در اجرای این طرح برداشته شده و خواهد شد .

اجراي تعریض از اوايل آبان سال ٩٦ با تخریب بخشی از املاک معارض در محدوده آغازشد .

رييس شوراي اسلامي شهر چهاردانگه افزود : در فاز اول اجرای طرح تعریض حدفاصل خیابان شهید حاج احمد و شهید فارسیان ، در جبهه پشت املاك آزاد شده ، مجتمع تجاري نوساز و نما سازي شده در ٥ طبقه. داري ٢ طبقه زير زمين با تامين حدود ١٠٠٠محل پارك خودرو و در طبقه  همكف بيش از ٤٠ باب مغازه و در ٢ طبقه حدود ١٠٠ واحد تجاري احداث شده است كه باعث رونق بخشيدن به كسب و كار شهر خواهد شد . همچنين در پشت مجتمع تجاري يك خيابان دسترسي محلي حدفاصل خيابان شهيد فارسيان و شهيد حاج احمد  احداث گرديده، که پس از بهره برداری کامل مجتمع تجاری گشایش خواهد یافت .بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0